O BLOGU

Bardzo mi miło, że postanowiłeś odwiedzić właśnie mojego bloga.

Niniejszy blog poświęcony jest prawnym aspektom nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym oraz konsekwencjom wynikającym z obowiązywania Ustawy z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, potocznie zwanej ustawą deweloperską.

Celem bloga jest dzielenie się, w jak najbardziej przystępny sposób, doświadczeniami dotyczącymi wspomnianego obszaru oraz refleksja nad zagadnieniami występującymi w procesie deweloperskim już od pierwszego kontaktu z deweloperem, aż po zawiązanie wspólnoty mieszkaniowej. Na blogu znajdziesz wpisy poruszające kwestie związane z zakupem nieruchomości na rynku pierwotnym, w szczególności dotyczące umów zawieranych z deweloperem. Nie powinno także zabraknąć komentarzy do ciekawych orzeczeń. Ponadto przedmiotem postów będą zarówno obowiązujące regulacje związane z powołanym obszarem, jak i te w trakcie procesu legislacyjnego.

Gorąco zachęcam Cię do komentowania wpisów i merytorycznej dyskusji, dzięki czemu – jak sądzę – blog stanie się bardziej wartościowy dla wszystkich jego czytelników.

Zapraszam także do kontaktu, o czym więcej w zakładce kontakt.

Na podstawie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że dalsze rozpowszechnianie artykułów publikowanych na niniejszym blogu bez uzyskania uprzedniej zgody autora jest zabronione.